Przedłużanie paznokci
Przedłużanie to świetna metoda na piękne, długie i mocne paznokcie. Jest doskonała dla Pań, które prowadzą intensywny tryb życia, mają skłonność do obgryzania bądź też ich naturalne paznokcie są zbyt słabe lub zniszczone.To duża wygoda dla kobiet, które nie mają czasu, by same zadbać o swoje paznokcie, a przede wszystkim jest to sposób na piękne i zadbane dłonie.

Wzmacnianie naturalnej płytki paznokci
Wzmacnianie naturalnej płytk polega na nałożeniu na paznokcie cienkiej warstwy masy żelowej bądź akrylowej, która po utwardzeniu zwiększy znacznie wytrzymałośc paznokci. Nada im piękny wygląd i delikatny połysk.

Uzupełnianie
Paznokieć żelowy/akrylowy odrasta wraz z naturalnym, dlatego po upływie 2-3 tygodni (zależnie od szybkości wzrostu) powinniśmy uzupełnić ubytki.

Fantazyjne zdobienia
Zdobienia to coś co nada Twoim paznokciom dodatkowego charakteru. Bajkowe wzory i moc kolorów uczyni je niepowtarzalnymi. Wtapiane ozdoby podkreślą styl, a cyrkonie sprawią, że Twoje paznokcie będą również elegancką biżuterią.

Russian style
Russian style to stosunkowo młoda, wywodząca się z Rosji, awangardowa stylistyka modelowania i zdobienia paznokci. Jej domeną są intensywne kolory, wielowarstwowe zdobienia, zazwyczaj bogate w akrylowe motywy kwiatowe oraz inne trójwymiarowe zdobienia. Kształt paznokci w stylu rosyjskim to przeważnie dłuższe formy mistrzowskie zakończone szpicem (haute couture) lub nieco krótsze i subtelniejsze płytki w kształcie migdałka (pret a porte).

Stylizacje ślubne
Piękne paznokcie na ślubie to dla panny młodej element tak samo ważny jak bukiet czy welon. Zdobienia specjalnie dopasowane charakterem do tej okazji, stylistycznie nawiązujące do suknii ślubnej bądź innych atrybutów, będą cudownie harmonizowały z całością i doskonale dopełnią wdzięk panny młodej.

Wzmacnianie i zdobienie paznokci u stóp
Nie tylko paznokcie u rąk mogą wyglądać pięknie. Stopy jak wiadomo też mają paznokcie i zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim często je eksponujemy. Atrakcyjne i zadbane paznokcie stóp to pierwszy krok do pięknych nóg.

O uslugach
Twoje paznokcie w najlepszych rekach !